Katalogs

Cymina

Vairāk informācijas par mūsu piedāvāto produkciju uzziniet zvanot

Kontakti

+371 67817104

Insekticīds CYMINA ir augstas iedarbības insekticīds, kas paredzēts tādiem kaitēkļiem kā mušas, prusaki, skudras, blaktis, utis, lapsenes, zirnekļi, kodes, blusas, koksnograuži, circeņiem un citiem, gan mājas, gan industriālās telpās. CYMINA piemīt arī laba efektivitāte pret kāpuriem. Piretroīds cipermetrīns iedarbojas caur saskari un norijot. Produkts insektam iedarbojas tieši uz centrālo un perifēro nervu sistēmu, izraisot kairinājumu, trīci un krampjus. Cipermetrīnam piemīt trīs reizes ilglaicīgāka iedarbība kā permetrīnu saturošiem produktiem.

LIETOŠANA: Lietot koncentrācijā 2 - 4 % (200 – 400 g uz 10 L ūdens). Maksimālā koncentrācija jāizmanto tikai pie nopietnas invāzijas, vai, ja jāapstrādā poraina virsma. Līdzeklis jāizsmidzina ar spiediena pumpi aptuveni 1 L līdzekļa uz 10 m2.

Insekticīds Cymina parasti neatstāj traipus uz krāsotām virsmām., tomēr jāizvairās līdzekļa uzklāšana uz svaigi krāsotām baltām virsmām, jo cipermetrīns sārmveida apstākļos var būt nestabils. Sagatavotais maisījums jāizlieto tajā pašā dienā.

Cena par 1 litru ir 12.00 Euro bez PVN