Katalogs

Cymina Plus

Vairāk informācijas par mūsu piedāvāto produkciju uzziniet zvanot

Kontakti

+371 67817104

Insekticīds CYMINA ir augstas iedarbības emulsijas koncentrāta insekticīds, ar tūlītēju iedarbību un ilgu noturību. Piemērots gan lidojošiem, gan rāpojošiem insektiem lietošanai mājās, sabiedriskās vietās, kā arī industriālajās telpās. Paredzēts apbūves teritoriju, ceļu, parku, vasaras māju, piepilsētu apgabalos, dzīvojamo māju, kempingu, atkritumu šķirotavu, privāto un publisko ēku, slimnīcu, viesnīcu, skolu, veikalu, bērnudārzu, kino, kazarmu, lauku infrastruktūru, pārtikas ražošanas noliktavu, industriālo apgabalu, dzīvnieku novietņu, transportlīdzekļu apstrādei.

Cymina Plus ir insekticīds, kas viegli šķīst ūdenī vai piemērotā šķīdinātājā un ir paredzēts lietošanai pret tādiem lidojošiem un rāpojošiem insektiem kā mušas, moskīti (ieskaitot Āzijas tīģermoskītu), dunduri, lapsenes, sirseņi, prusaki, vaboles, ērces, blusas, skorpioni, naktstauriņi, smecernieki utt. Cipermetrīns nodrošina formulācijai ilgnoturību. Tetrametrīnam piemīt ātra nāvējoša iedarbība uz insektiem. Piperonilbutoksīds ir sinerģists, kas uzlabo aktīvo sastāvdaļu efektivitāti. Insekticīda iedarbība ir atkarīga no vairākiem faktoriem: apstrādājamās virsmas, invāzijas pakāpes, temperatūras, mitruma pakāpes, lietošanas daudzuma, tīrīšanas biežuma.

LIETOŠANA: Lietot atšķaidot ar ūdeni koncentrācijā 0,2 - 0,4 % (2 – 4 ml uz 1 L ūdens) lidojošajiem insektiem, atkarībā no invāzijas, izņemot lapsenēm un mušām, kur nepieciešams lietot produktu koncentrācijā 1 % (10 ml uz 1 L ūdens). Rāpojošiem insektiem lietot produktu koncentrācijā 0.5 - 1 % (5 - 10 ml uz 1 L ūdens) uzsmidzinot līdzekli uz apstrādājamajām virsmām. Prusakiem lietot produktu koncentrācijā 0.5 % (5 ml uz 1 L ūdens), ērcēm 1 % koncentrācijā ( 10 ml uz 1 L ūdens). Pret īpaši rezistentiem insektiem vai augstu invāziju, var izmantot līdzekli koncentrācijā līdz 2 % (20 ml uz 1 L ūdens). Mušām ar 1 L šķīduma var apstrādāt 10 - 20 kvadrātmetrus sienas; pret moskītiem telpu apstrādē, izmantojot smidzinātājus; Prusakiem un asinsblakīm ar vienu litru šķīduma var apstrādāt 10 - 20 kvadrātmetru virsmas (iekšsienās, plaisās, pie grīdlīstēm, zem izlietnēm utt.); blusām, ērcēm, kodēm un citiem rāpojošiem insektiem ar vienu litru produktu var apstrādāt 15 - 20 kvadrātmetrus virsmas izmantojot normālu spiediena sūkni. Izmantojot termālo izsmidzinātāju (iekštelpās/ārā) un UVL aprīkojumu, produkts ir paredzēts koncentrācijā 15 - 30 ml uz 1000 kubikmetriem.

Cena par 1 litru ir 26.00 Euro bez PVN