Par mums

Par mums

Mūsu uzņēmums kopš 1994. gada sniedz kaitēkļu kontroles (deratizācijas, dezinsekcijas, dezinfekcijas) pakalpojumus. Mūsu uzņēmuma pastāvēšanas laikā ir izveidojusies profesionāla, saliedēta komanda, kas sniedz augstas kvalitātes pakalpojumus.

Kopš uzņēmuma dibināšanas brīža mēs esam paplašinājuši piedāvājamo pakalpojumu klāstu un šobrīd piedāvājam pilnu visu veidu kaitēkļu kontroles pakalpojumu paketi visu veidu pārtikas uzņēmumiem, kā arī klientiem, kuri ir saskārušies ar nepieciešamību atbrīvoties no grauzējiem un kukaiņiem.

Mēs esam mobili un sniedzam pakalpojumus visā Latvijas teritorijā. Uzņēmumā ir ieviesta ISO 9001 kvalitātes sistēma, kura ir izturējusi laika un mūsu pastāvīgo klientu – gan plaši pazīstamo, gan vidējo un mazo uzņēmumu - pārbaudi.

Mūsu aprīkojuma un materiālu piegādātāji jau ilgstoši apliecina sevi kā uzticami partneri un uzņēmumi, kuri savā jomā ir uzskatāmi par vērā ņemamām autoritātēm. Pastāvīgajiem klientiem interneta vietnē www.pbinfo.lv ir pieejama tiešsaistes (online) režīma programma. Kurā ir ievietota sadarbības līguma dokumentācija, veikto darbu atskaite, informācija par prepearātiem un daudz kas cits.